اصرار تیم اروپایی به جذب ستاره بزرگ پرسپولیس +تصویر

به نوشته خدمات ورزشی جام نیـوز، با استناد به نوشته روزنامه «وچرنجی لیست» کرواسی، باشگاه دینامو زاگرب درمقایسه با جذب مهدی طارمی، ملی‌پوش پرسپولیس علاقه‌مند است و این تیم  دسته اول کرواسی در جستجوی جذب مهاجم گلزن قهرمان لیگ برتر ایران است.

 

بوژیدار رادوشویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت «گل» در تمجید  از هم‌تیمی خود گفت: پیوستن طارمی به دینامو فوق‌العاده خواهد بود.  مهدی طارمی هم اکنون بهمراه سردار آزمون عظیم ترین ستاره‌های فوتبال ایران هستند. غیر قابل انکار است که ایشان مهاجمی حقیقی است و از مهاجمان حال حاضر دینامو یعنی هودزیچ و هنریگوئس خوب است. مطمئناً طارمی می‌تواند در یک فصل ۱۵ تا ۲۰ گل برای دینامو به ثمر برساند.

 

 

وی اظهار داشت: به چه نحو ایشان را می‌توانم توصیف کنم؟ طارمی در بیشتر مواقع پشت محوطه حریفان است. ایشان یک گلزن حقیقی است. به همراه اینها ایشان بهترین گلزن لیگ برتر ایران، بهترین گلزن لیگ قهرمانان آسیا و یکی از بهترین گلزنان تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ است. طارمی با اختلاف عظیم ترین ستاره فوتبال ایران است، بازیکنی که به خاطر شهرت بالایی که دارد، حتی نمی‌تواند به سادگی به خیابان‌ها برود. این را می‌دانم که طارمی می‌خواهد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد.  

 

طارمی ۲۴ ساله که ۱۹ بازی ملی و ۱۰ گل زده در کارنامه‌اش دارد، در فصل واپسین در ۴۵ بازی از رقابت‌های مختلف برای پرسپولیس به میدان رفت و ۳۰ گل به ثمر رساند و ۷ پاس گل هم داد.

تسنیم

۱۱۶

منبع

نظر شما !!