برابری نسبی تراکتور و الاهلی از لحاظ آماری (آنالیز)

 

به گزارش ” شهریار فوتبال ” تیم تراکتورسازی تبریز در اولین بازی آسیایی خود در عمان مقابل الاهلی عربستان قرار گرفت و با تک گل اسیری در این بازی شکست خورد .

اما بررسی آمار این بازی نشان می دهد که این دو تیم بازی تقریبا پایاپایی به نمایش گذاشته اند.

در بخش حمله کفه ترازو به سمت تیم عربستانی سنگینی می کند، جایی که این تیم ۴ شوت در چارچوب داشته و تراکتورسازی ۳ شوت داشته است .

 

 

در بخش دقت در شوت ها ، آمار الاهلی دو برابر تراکتور است . در این آیتم ، عربستانی دقت ۶۶٫۷ % و تراکتور ۳۳٫۳ % را از خود به جای گذاشته اند .

در بخش پایانی هم که الاهلی یک گل وارد دروازه تیم کشورمان کرد ، آمار ۱۶٫۷ درصدی نرخ تبدیل موقعیت های خود به گل را در این بازی ثبت کرد .
اما در بخش دفاعی تراکتورسازی تبریز عملکرد بهتری از خود به جا گذاشت .

دروازه‌بان این تیم ایرانی ۴ سیو خوب از خود نشان داد ، در حالی دروازبان الاهلی عربستان با ۳ سیو مانع از فروپاشی دروازه اش شده است .

تراکتوری ها ۱۳ تکل موفق و بازیکنان الاهلی ۱۱ تکل موفق داشته اند و در همین راستا تیم تبریزی دقت ۷۶ درصدی را در این زمینه از خود به جا گذاشته است. در ادامه بازیکنان تراکتورسازی در ۵۸ درصد از ۷۰ نبرد تن به تن خود پیروز شده اند و بازیکنان الاهلی در ۴۱ درصد از ۵۰ نبرد خود موفق بوده اند .

 

 

در این بازی شاگردان ساغلام با ارسال ۳۹۳ پاس درست ؛ نسبت به بازیکنان الاهلی با ۲۵۱ پاس درست درست آمار بهتری در داشته اند .

 

 

قرمزپوشان تبریز هم چنین ۱۱ دریبل موفق داشته و آمار ۶۸٫۸ درصدی از خود به جا گذاشته اند . در این آیتم شاگردان ربروف ۹ دریبل موفق با دقت ۶۴ درصد داشتند .

 

نظر شما !!