برانکو: طارمی را با گریزمن مقایسه نمی‌کنم

به گزارش “شهریار فوتبال” برانکو گفت:

یک بازی خیلی مهمی برای هر دو تیم در پیش داریم. به حریف احترام می گذاریم. تیمی که در تهران از ما امتیاز گرفت و تیمی که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است. چیزی که خیلی مهم است اینکه تیم در کنار عنایتی اعتماد به نفس بالایی دارد. بسیار هجومی است و رده جدولش سزاوار این تیم نیست. در بازی با فولاد چیزی کمتر از تیم دوم جدول نداشت.

تیمی هست که قطعا استحقاق بالانشینی دارد. طبیعی است که هدفش بقا در لیگ است و شک ندارم که اینچنین است. ما باید حداکثر هوشیاری را داشته باشیم تا به اهدافمان برسیم.

 

  • غایبین پرسپولیس

شجاع و مسلمان نیستند. بقیه در رقابت برای تیم اصلی هستند.

 

 

  • برگشت طارمی

من هیچ اطلاعی از طارمی ندارم و نمی توانم چیزی بگویم.

 

 

  • تمدید

ما اهدافمان را در ابتدای فصل اعلام کردیم و هیچ هدفی را پنهان نکردیم. انتظار زیادی برای خودمان به وجود آوردیم و طبیعی است که باید بپذیریم این فشارها طبیعی است. هدف ما این است که تیم و باشگاهمان روز به روز قوی تر شود. ابتدای فصل گفتیم سوپرجام و لیگ و بعد حذفی را می خواهیم‌. تا نیمه نهایی آسیا پیش رفتیم. متاسفانه از جام حذفی حذف شدیم و می دانیم لیگ یک ماراتن هست. نتایج غیرمطلوب هم داشتیم؛ اما آماری برای اثبات گفته هایم بدهم: من سیتی، بزرگان را برد اما نتوانست از پس کریستال پالاس برآید و باید آمادگی کامل داشته باشیم. اما انگیزه و هدف ما چه در ایران و چه در آسیا برد است. ۵ شانس گلزنی داشتیم. سه تا پنالتی ما را نگرفتند اما به هرحال خودمان را آماده می کنیم که قهرمان شویم.

 

 

  • مقایسه گریزمن و طارمی در تصمیم گیری

هرکسی وجدان خودش را دارد. این ها حرفه ای هستند. هرکسی سرنوشتش را خودش تعیین می کند. او تصمیم گرفت برود ما کاری نمی توانیم بکنیم.

نظر شما !!