برنامه تیم ملی برای دیدار با روسیه و توگو اعلام شد

به گزارش “شهریار فوتبال” و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه های آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ – روسیه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیگیری می شود و  تیم ملی فوتبال کشورمان دو بازی دوستانه در دو فیفادی (پنجم و دهم اکتبر) برگزار می کند.

برهمین اساس ملی پوشان ایران از پنجم مهرماه (۲۷ سپتامبر) به منظور انجام دو دیدار تدارکاتی وارد اردوی آماده سازی می شوند. اولین بازی دوستانه ایران روز پنج شنبه ۱۳ مهرماه (۵ اکتبر) مقابل توگو برگزار می شود. محل  برگزاری این دیدار متعاقبا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

گفتنی است، توگو در سال های اخیر یکی از تیم های مطرح افریقایی بوده است. این تیم تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است که کاپیتان آنها مهاجم اسبق منچستر سیتی، امانوئل آدبایور است. با توجه به این ذهنیت که امکان رویارویی با تیم های افریقایی در قرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ – روسیه وجود دارد، بازی با توگو فرصت مناسبی برای تیم ملی فراهم می آورد تا بازیکنان با تیم های افریقای آشنا شوند و تجربه کسب کنند.

همچنین دیدار دوم تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه برگزار می شود.  بازی با این تیم به عنوان میزبان جام جهانی از قبل اعلام شده بود. ضمن اینکه فرصت بسیار خوبی برای رقابت با تیم های بین المللی سطح بالا است و رویارویی با تیم های مطرح دنیا برای فوتبال ایران اعتبار به همراه دارد.

لازم به توضیح است، ملی پوشان روز سه شنبه ۱۸ مهرماه (۱۰ اکتبر) از ساعت ۱۹ به وقت محلی در شهر کازان به مصاف روسیه می روند.

نظر شما !!