دیدار انتقامی شاگردان دایی در فینال جام شهدا

به گزارش “شهریار فوتبال”، سایپایی ها که این فصل با هدایت علی دایی بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتند و نتایج نسبتا خوبی را هم در لیگ کسب کرده اند به دنبال انتقام شکست خود در لیگ از تراکتورسازی هستند. آنها که این فصل از ۱۱ مصاف خود در لیگ ۱۴ امتیاز گرفته اند و در رده ششم جدول قرار دارند در گام اول خود در جام چهارجانبه شهدا از سد تیم شگفتی ساز پارس جنوبی جم در دیداری پر گل و جذاب عبور کردند و حالا باید آنها در فینال و برای قهرمان شدن به مصاف شاگردان یحیی گل محمدی بروند.

 

آنها این فصل یک بار مقابل تیم تراکتورسازی تبریز در لیگ قرار گرفتند که در خانه مغلوب این تیم شدند و به همین دلیل شاگردان علی دایی با پیروزی در این دیدار می توانند به دو هدف بزرگ دست پیدا کنند. یک اینکه قهرمانی را از آن خود کنند و سپس شکست مقابل تراکتوری ها در لیگ برتر را تلافی کنند. باید منتظر ماند آیا شاگردان دایی به این دو هدف دست پیدا می کنند یا این جوانان تراکتورسازی هستند که برای خود افتخار آفرینی می کنند؟

 

دیدار فینال جام چهارجانبه شهدا بین دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا تهران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.

نظر شما !!