رباط صلیبی، عادی‌ترین دلیل مصدومیت بازیکنان تراکتور!

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم تراکتورسازی اگرچه در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب کرده و ناکامی های ابتدای فصل را به دست فراموشی سپرده است، اما مصدومیت های شدید برخی بازیکنان از ابتدای فصل باعث نگرانی خیلی ها شده است. تراکتور با وجود اینکه در این فصل با کمبود بازیکن مواجه است، با مصدومیت چند بازیکن اصلی اش روبه رو شد تا مشکلات تیم دوچندان شود. 

مساله نگران کننده مصدومیت ۴ بازیکن تیم از ناحیه رباط صلیبی است که در بازه زمانی دو تا سه ماه گذشته اتفاق افتاده است. قبل از شروع فصل بود که هادی محمدی رباط صلیبی اش پاره شد و از تمرینات کنار رفت. چند روز بعد عارف آغاسی دیگر مدافع تراکتور نیز با کشیدگی رباط مواجه شد تا مدت زیادی از تمرینات دور بماند.

شروع مسابقات در هفته اول برای سینا عشوری خوش یمن نبود و این بازیکن در بازگشت به میادین بعد از مدت ها مقابل استقلال خوزستان مصدوم شد و به بیرون از زمین انتقال داده شد. مصدومیت عشوری باز هم از ناحیه رباط صلیبی بود و البته مینیسک او نیز دچار پارگی شده بود. همین امر باعث شد تا عشوری زانویش را جراحی کند و مدت زیادی از تمرینات دور بماند.

محمد امین بهرامی، دروازه بان جوان تراکتورسازی نیز آخرین قربانی مصدومیت رباط صلیبی بود. او در بازی دوستانه با گسترش فولاد در تعطیلات لیگ با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شد تا مدت زیادی دور از فوتبال باشد.

مصدومیت ۴ بازیکن تیم از ناحیه رباط صلیبی نکته عجیبی است که شاید دلیل خاصی داشته باشد. اینکه تراکتورسازی درفصلی که نیاز به همه بازیکنانش دارد، چند مهره کلیدی اش را به دلیل شدیدترین مصدومیت فوتبالی از دست می دهد، می تواند مورد بررسی قرار بگیرد تا دلیلی برای آن پیدا شود.

نظر شما !!