طارمی در محاصره فوق ستاره‌های برزیلی

به گزارش “شهریار فوتبال”، مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با گلی که دیشب در دقیقه ۹۴ از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رساند توانست بار دیگر به رده دوم گلزنان برتر لیگ قهرمانان آسیا برسد.

 

 
در رده نخست این جدول، جیوانیلدو ویرا د سوزا  از تیم شانگهای چین که بیشتر با نام هالک  شناخته می‌شود با ۸ گل زده قرار گرفته است.

وی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی برزیل را نیز در کارنامه دارد  یکی از مشهورترین فوتبالیست های حال حاضر آسیا می باشد که در تیم چینی عملکری مناسب از خود به جا گذاشته است.

هالک که با به ثمر رساندن ۸ گل نقش زیادی  در صعود شانگهای به نیمه نهایی آسیا ایفا کرده، توانست در بازی دیروز برابر گوانگ ژو گل حیاتی برای تیمش به ثمر برساند تا هتریک هم وطنش در تیم گوانگ ژو بی ثمر مانده و به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

 

 
گولارت علی رغم هتریک در بازی دیروز همانند آلان دیگر مهاجم گوانگ ژو با ۷ گل زده  به کار خود در مسابقات امسال لیگ قهرمانان پایان دادند.

 پیش از این نیز تیم العین که عمر عبدالرحمن را با ۷ گل زده در اختیار داشت با شکست برابر الهلال از گردونه ی مسابقات کنار رفت تا مهدی طارمی تنها با سه رقیب جدی برای رسیدن به عنوان آقای گلی مسابقات مواجه باشد؛ هالک از تیم شانگهای چین – کارلوس ادواردو از تیم الهلال عربستان و کوبایاشی از کاوازاکی ژاپن

 

آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران که در لیگ برتر امسال نیز با به ثمر رساندن ۳ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد، با به جا گذاشتن عملکردی فوق العاده در سال فوتبالی که هنوز برایش به اتمام نرسیده توانست در تیم ملی نیز بدرخشد و با به ثمر رساندن گل های حیاتی راه صعود به جام جهانی روسیه را نیز هموار کند.

 

 
این مهاجم بوشهری که در چند سال اخیر روند رو به پیشرفت خود را به خوبی حفظ کرده است امیدوار است در بازی های پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا با زدن گل های بیشتر، یکی از مهم ترین عناوین فوتبالی در سطح اول فوتبال آسیا را به دست آورده و به قهرمانی پرسپولیس در این لیگ معتبر کمک کند.

نظر شما !!