عبارت کنایه آمیز روی پیراهن منصوریان در تمرین امروز استقلال +تصویر

به نوشته خدمات ورزشی جام نیـوز، بطور کلی واضح بود که هرگونه تصمیمی در خصوص آتی نیمکت استقلال به آتی موکول شود و علیرضا منصوریان علیرغم شوآف انتهای دیدار برابر پدیده مشهد باز هم سوت شروع تمرین این تیم را به صدا در آورد.

 

سرمربی جوان استقلال که این روزهای بدترین شروع آبی‌پوشان را رقم زده است، تحت فشار شدیدی قرار گرفته و هر روز نامی جدید حول نیمکت تیمی که برای دستیابی به آن پلان‌های متفاوتی را پشت سر گذاشت را تحمل می‌کند.

 

علیرضا منصوریان که نمایش داده هیچ کدام از حرکات و کلماتش بی حساب و کتاب نیست، امروز در تمرین این تیم در حالی حضور یافت که روی تی‌شرت تمرینی خود شعار با مزه ای را نقش بسته بود. ایشان که شدیدا تحت فشار قرار گرفته و عده‌ای خواهان ادامه حضور و عده‌ای دیگر معتقد به جدایی و برکناری‌اش هستند با شعار “قوی شو” شاگردانش را به مبارزه جدید ای فراخواند. باید دید با شعار جدید go stronger  سرمربی جاه‌طلب آبی‌ها آتی برای ایشان به چه نحو رقم خواهد خورد.

 

 

سرمربی استقلال پیش از این با کلاهی با شعار بازنده به سوژه‌ نشریهها مبدل شده بود که در این مواقع مطرح نموده بود بدون توجه به شعار روی آن بر سرش قرار داده است و اینبار در این مواقع ممکن نیست ایشان توجهی به این شعار نداشته باشد.

 

 

۴۵۰

منبع

نظر شما !!