مرفاوی: یک ریال هم به استقلال تخفیف نمی‌دهم!

صمد مرفاوی به “شهریار فوتبال” گفت که حکم کسر امتیاز از استقلال را دارد: ۲ روز پیش جلسه ای برگزار کردند ولی اختلاف مان زیاد بود. من الان ۶ سال است از استقلال طلب و ۲ حکم علیه این تیم دارم. یکی حکم انضباطی و یکی بعد از مدتی در سال ۹۰ حکم کسر امتیاز گرفتم.  باید مسوولان این حکم را اجرا می کردند ولی آنها کاری نکردند و من سکوت کردم.

او ادامه داد: در این مدت خواستم با چند مسئول استقلال دیدار کنم اما آنها تحویل نمی گرفتند و می گفتند طلب های قبل به ما مربوط نمی شود. بعد از ۶ سال دوباره از آقای توفیقی وقت ملاقات خواستم و ایشان امروز و فردا می کردند و هیچ کس من را تحویل نگرفت. دو سه روز پیش آقای توفیقی زنگ زد و من پیش افتخاری رفتم. آقای افتخاری به من گفت ۴۰ درصد تخفیف بدهم، بعد گفت ۵۰ و ۶۰ درصد تخفیف بدهم ولی من گفتم آن حکم باید اجرا شود و باید جریمه دیرکرد من را هم بدهند.

سرمربی اسبق استقلال در پایان گفت: من مالیات این پول را پرداخت کرده ام و  چرا باید تخفیف بدهم.  از مدیران استقلال یک سوال دارم؛  یک میلیارد هزینه می کنید و بازیکن می خرید و تازه به آنها بازی هم نمی دهید ولی ۶ سال باید پول من را پرداخت نکنید؟  این همه سال صبر کرده ام و بازهم صبر می کنم و حقم را از استقلال می گیرم. چطور استقلالی ها اعتصاب می کنند؟ من بعد از ۶ سال نباید پولم بگیرم؟ ما مدیون استقلال هستیم ولی برای آن زحمت هم کشیده ایم و حق مان است که پول مان را بگیریم.

نظر شما !!