مقایسه ستاره پرسپولیس با ستاره الاهلی در آستانه جدی ترین بازی لیگ قهرمانان آسیا +تصویر

به نوشته خدمات ورزشی جام نیـوز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار حساس تیم‌های پرسپولیس و الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نوشته ای جالب توجه، به تقابل و دوئل دو بازیکن مطرح و گلزن این دو تیم اشاره کرده و مهدی طارمی از پرسپولیس و عمر السوما از الاهلی را مورد آنالیز خود قرار داده است.

 

به نوشته سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار پرسپولیس و الاهلی جدی ترین و سخت‌ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست و این دو تیم برای این بازی مهم حساب مخصوصی روی مهاجمان مطرح و گلزن خود باز کرده‌اند. جایی که مهدی طارمی از پرسپولیس و عمرالسوما از الاهلی به دلیل توانایی بالا و گل‌های مخصوصی که به ثمر رسانده‌اند اکنون فشار فراوانی را برای این ۲ بازی رفت و برگشت روی شانه‌های خود احساس می‌کنند.

 

به نوشته سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، طارمی که در سال ۲۰۱۴ نخستین بازی‌های خود را در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس به ثمر رساند با گل شگفت‌انگیزش مقابل النصر عربستان دلیل شد تا پرسپولیس راهی ۱۶ تیم برتر آسیا شود و اکنون در ۲ سال بعد جریان متفاوتی برای پرسپولیس و طارمی رخ داده است. جایی که پرسپولیس با درخشش طارمی شانس بالایی برای رسیدن به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارد و این شانس برای طارمی و همبازیانش اکنون در حال ممکن شدن است.

 

 

در این نوشته آمده که طارمی خلاقیت بالایی برای گلزنی دارد و این مهم را در بازی با الوحده امارات به خوبی نشان داد. پرسپولیس در آن بازی در حال شکست خوردن مقابل نماینده امارات بود با اینحال طارمی در ۱۰ دقیقه ۲ گل دلچسب زد تا پرسپولیسی که در آستانه شکست بود با نتیجه three بر ۲ مقابل الوحده به بهتری برسد. ایشان حتی مقابل الریان هم گلزنی کرد به توجه به این که نتوانست مانع از شکست تیمش در آن بازی شود.

 

از طرف دیگر عمر السوما سابقه آقای گلی در لیگ عربستان را دارد و در three سال واپسین درخشش فراوانی داشته و جالب اینجاست که این بازیکن هر سال اوضاع بهتری در تیمش می یابد. ثبات در کار یکی از خصوصیت‌های خوب این بازیکن سوری است و سال قبل با حضورش در الاهلی سهم مخصوصی در موفقیت‌های این تیم داشت و دلیل شد تا شهر جده بعد از ۳۲ سال جام قهرمانی را به خود بیند. این بازیکن در سال ۲۰۱۶ خیلی تکمیل بود با اینحال یک مصدومیت بدموقع به سراغش آمد به توجه به این که ایشان الان اوضاع خوبی دارد و توانسته در ۵ مسابقه برای تیمش four گل بزند.

۱۱۶

منبع

نظر شما !!