منشا و احمدزاده؛ از اعتماد برانکو تا خروج کاور (عکس)

به گزارش “شهریار فوتبال”، برانکو علیرغم صحبت‌هایی که طی روزهای اخیر در خصوص شرایط سخت دیدار با نفت تهران داشته، روی سه امتیاز این جدال حساب ویژه‌ای باز کرده تا فاصله امتیازی خود را در صدر جدول افزایش دهد.

 

جدال با تیمی که در نقل و انتقالات نتوانسته بازیکنی در خور جذب کند و چند بازیکن نیز از جمع آنها جدا شده و البته با تغییرات روی نیمکت مربیگری و مالکیت با چالش بزرگی مواجه است.

 

سرمربی کروات سرخپوشان که اکنون با فاصله امتیازی مناسب نسبت به جدی‌ترین مدعی خود روی این جدال و سه امتیاز آن حساب ویژه‌ای باز کرده‌است، اتفاقات تمرین صبحگاهی تیمش را دچار تنش کرده است. گادوین منشا و فرشاد احمدزاده که جزو مهره‌های تاثیرگذار پرسپولیس نیز محسوب می‌شوند، در رفتاری غیرحرفه‌ای با یکدیگر به برخورد فیزیکی پرداختند که حاصل آن اخراج از تمرین و خروج از لیست این دیدار شد.

این تصویری است که قبل از حادثه درگیری بین بازیکنان ثبت شده؛ تصویری که نشان می‌داد که احمدزاده و منشا در تدابیر تاکتیکی برانکو ایوانکوویچ قرار دارند و مطمئنا در صورت رقم خوردن هر اتفاقی در بازی با نفت تهران هافبک و مهاجم سرخپوشان در قبال آن مسوول خواهند بود.

نظر شما !!