وریا- رامین؛ جنگ ادامه دار تا روسیه (عکس)

به گزارش “شهریار فوتبال”، تیم ملی ایرانی در حالی بازی های دوستانه خود را برای حضور قدرتمند در جام جهانی پیگیری می کند که ترکیب اصلی این تیم برای این رقابت ها تقریبا مشخص است و شاید فقط در پست دفاع راست ابهام وجود داشته باشد؛ جایی که وریا غفوری و رامین رضاییان کیفیت تقریبا نزدیکی دارند و کی روش هنوز در مورد نفر اصلی خود در این پست به جمع بندی نهایی نرسیده است.

 

رامین رضاییان و وریا غفوری دو بازیکن با کیفیت هستند با خصوصیات بازی متفاوت؛ رامین در حملات و نفوذها توانایی بیشتری دارد اما وریا غفوری در کارهای دفاعی موفق تر است و البته در حملات هم می تواند به هم تیمی هایش کمک کند.

نکته جالب ماجرا این است که غفوری و رامین در بازی های قبلی مدام جای خود را در ترکیب اصلی با هم تعویض کرده اند و همین موضوع باعث شده که هنوز کسی نداند نفر اصلی کارلوس کی روش برای این پست کیست.

 

وریا غفوری به دلیل آمادگی بالا در این فصل در ۲ بازی برابر توگو و روسیه در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان رفت؛ اما اصلا بعید نیست رضاییان هم با تحمیل خود به ترکیب ثابت اوستنده بتواند در بازی های بعدی، جایی برای خود در ترکیب تیم کی روش دست و پا کند.

نظر شما !!