گزارش زنده؛ تراکتورسازی ۱ – پارس جنوبی جم ۱

به گزارش “شهریار فوتبال”، پارس جنوبی پس از بازی های خوبی که در رقابت های لیگ هفدهم برگزار کرد موفق شد خود را صدرنشین کند و در حال حاضر با یک امتیاز بالاتر از پرسپولیسی ها قرار بگیرد. آنها امروز رو سختی برابر تراکتوری ها خواهند داشت تا بتوانند صدرنشینی خود را به تثبیت برسانند.  

با گزارش زنده این بازی همراه “شهریار فوتبال” باشید:

هفته نهم لیگ هفدهم، جمعه ۲۱/۰۷/۹۶، ساعت ۱۷، ورزشگاه یادگار امام
داور: موعود بنیادی فر                     کمک ها: محمدرضا منصوری، بابک عباسقلی زاده

تراکتورسازی:

فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان ، مهدی کیانی ، محمدرضا آزادی ، عارف آغاسی ، فاخر تهامی ، محمد نادری ، امیر اسدزاده ، مهدی شریفی و امیر نصر آزادانی
سرمربی: یحیی گل محمدی

پارس جنوبی جم:

محسن فروزان، ایمان سلیمی ، مجتبی لطفی، ابراهیم صالحی، مهدی زبیدی، حسین پور امین، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، احسان تاییدی ، مجید علیاری  و فرشاد محمدی
سرمربی: مهدی تارتار

 

شرح گل ها:

پارس جنوبی جم ۱ تراکتورسازی تبریز ۰(دقیقه ۵۶، گل به خودی): حرکت جمی ها در این دقیقه یک گل برای آنها به همراه داشت و ضربه صالحی را ایرانپوریان از روی خط دروازه دور کرد اما این توپ با برخورد به آقاسی وارد دروازه تراکتوری ها شد تا گل اول بازی به ثمر برسد.

پارس جنوبی جم ۱ تراکتورسازی ۱(دقیقه ۵۹، محمد ایرانپوریان): تبریزی ها خیلی زود موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند و حرکت دیدنی ایرانپوریان با ضربه زیبای او ادامه یافت و اولین گل تراکتوری را به دنبال داشت.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه ۱۶ – اولین خطر این بازی در این دقیقه صورت گرفت و نصرآزادانی می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند که این فرصت از دست سرخ پوشان پرید.
دقیقه ۲۱ – پاس جنوبی در این دقیقه می توانست گل اول خود و بازی را به ثمر برساند اما این اتفاق نیفتاد و گروسیان با واکنش فوق العاده خود مانع از باز شدن دروازه اش شد.

دقیقه ۳۷ – حرکت تکنیکی تهامی با ضربه او دروازه پارس جنوبی را به خطر انداخت اما واکنش فروزان مانع از گلزنی این بازیکن شد.

دقیقه ۵۱ – حرکت تاییدی می توانست اولین گل بازی  را به دنبال داشته باشد اما  ضربه او توسط دروازه تراکتوری ها مهار شد.

نظر شما !!