گل‌محمدی: نیازی نیست برای هواداران فراخوان بدهیم

به گزارش “ورزش‌سه”، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی با پارس جنوبی جم حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

روز راحتی نخواهیم داشت
تیم پارس می‌خواهد صدر جدول را حفظ کند. کیفیت خوب خود را در هفته‌های قبل نشان داده و  به عنوان یک مدعی خود را معرفی کرده است. بازی سختی در پیش داریم. می‌دانیم که روز راحتی نخواهیم داشت.

باید تمرکز داشته باشیم
باید با تمام توان و تمرکز مقابل پارس جنوبی ظاهر شویم. این خیلی مهم است که اشتباهات تاثیرگذار نداشته باشیم. محدودیت‌هایی مثل مصدومان برای این دیدار داریم. ۵، ۶ بازیکن را در اختیار نداریم و این کار ما را سخت می‌کند، اما با تکیه بر جوان‌ها امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم. تمرینات خوبی داشتیم و آنالیز  خوبی هم از پارس جنوبی انجام دادیم. همه‌چیز به این برمی‌گردد که چقدر تمرکز و انرژی داشته باشیم.

خط حمله پارس جنوبی خطرناک است
خط جلوی این تیم خیلی خطرناک است. آنها بازیکنان فرصت‌طلبی دارند که از فرصت‌هایشان به‌خوبی استفاده می‌کنند. اینکه من می‌گویم باید اشتباه نکنیم، برای این مسئله است. ما باید به حریف فرصتی ندهیم تا از اشتباهات‌مان استفاده کند. امیدوارم خط حمله آنها را خوب مهار کنیم، بی اشتباه ظاهر شویم و گل نخوریم. خودمان باید از لحاظ تمرکزی خوب عمل کنیم و فرصتی به حریف ندهیم. این مسائل خیلی مهم خواهند بود.

هرروز روی گلزنی کار می کنیم
ما هر روز کار گلزنی را تمرین می‌کنیم، اما این گلزنی بیشتر به کیفیت بازیکن برمی‌گردد. فکر می‌کنم بچه‌ها تلاش خودشان را می‌کنند و در تمرینات خیلی خوب ظاهر می‌شوند. تعداد گل‌هایی که زدیم، نسبتاً بد نبودند. اگر کمی تمرکز بیشتری در ضربات آخر داشته باشیم، آمارمان بهتر خواهد بود.

متاسفانه مصدومان ما در تعطیلات هم نرسیدند
ما یک بازی تدارکاتی در تعطیلات داشتیم. هر تعطیلی می‌تواند هم فرصت و هم تهدید باشد. آن هم به این برمی‌گردد که چطور از این تعطیلات استفاده کنیم و از آن بهره ببریم. متاسفانه تعطیلات باعث نشد که مصدومان‌مان برسند. آنها تا دو هفته دیگر کار دارند. ما شرایط سختی داریم، اما به هر حال کار خودمان را می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

احتیاجی نیست برای هواداران فراخوان بدهیم
احتیاجی به این نداریم که برای حضور هواداران‌مان در ورزشگاه فراخوان بدهیم. خود هواداران هم شرایط را خوب درک می‌کنند. چیزی که جوانان ما نیاز دارند، حمایت است. از همه هواداران می‌خواهیم دست ما و جوانان‌مان را بگیرند و خوب آنها را تشویق کنند تا با روحیه‌ مقابل پارس جنوبی حاضر شوند.

نظر شما !!