۵۰ هزار صندلی خالی و میلیون‌ها حسرت! (عکس)

به گزارش “شهریار فوتبال”، کنفدراسیون فوتبال آسیا چند روز پیش پرتماشاگرترین دیدار های لیگ قهرمانان را بررسی کرد و در اتفاقی جالب، ۵ بازی پرتماشاگر تاریخ این مسابقات، به قرمزها اختصاص داشت و انتظار می رفت، آن ها ورزشگاه آزادی را قرمزپوش کنند و حتی باشگاه پرسپولیس نیز، بهای بلیت ها را نسبت به فصل گذشته کاهش داد.

 

اما آن چه در ورزشگاه آزادی بیشتر از پروژه موزاییکی سرخ ها نمایان شد، صندلی های خالی بودند. اتفاقی که بازیکنان، کادرفنی و هواداران داخل ورزشگاه نیز انتظار آن را نداشتند.

 

البته ساعت نه چندان مناسب و برگزاری بازی در روز وسط هفته، از عوامل مهم خالی بودن صندلی های ورزشگاه آزادی بود و همچنین، عدم حساسیت جدولی و ناشناخته بودن رقیب نیز دلیل دیگری برای این موضوع به شمار می رود.

 

 

 

بازی بعدی خانگی پرسپولیسی ها روز ۱۴ اسفند و مقابل الوصل خواهد بود. آن ها پیش از بازی با الوصل به مصاف السد قطر می روند و بدون شک، دیدار با تیم اماراتی در تهران، حساسیت بسیاری دارد و هواداران نیز باید حمایت بهتری داشته باشند.

 

عملکرد شاگردان برانکو روز به روز بهتر می شود و آن ها در این بازی هم همچون صنعت نفت با ۳ گل پیروز شدند تا ثابت کنند قدرت بالایی دارند و حال منتظر ۸۰ هزار سرخپوش در بازی با الوصل هستند.

 

 

نظر شما !!